Особливості чоловічого конкурсного макіяжу

Якщо в звичайному житті хлопця спробуй змусь нафарбується, і на кілометр до косметики не підійдуть, в суспільстві і на роботі просто не зрозуміють, то на паркеті макіяж – це необхідність.

Чоловічий конкурсний, як і сценічно макіяж дійсно є і буде. Без нього і пекучого латинського засмаги не вийде і яскравого погляду, тим більше, що в спеціалізованих магазинах сьогодні можна знайти декоративну лінію для чоловіків, це стосується і автозагаром, пудр – бронзерів, основ під макіяж. Не рідко танцюристи дуету користуються косметикою однієї марки, вибираючи її за типом своєї шкіри. Підбираючи тон, тут необхідно враховувати не тільки тип шкіри, але і яскраве освітлення на паркеті, колір шкіри, колір бронзера партнерки, колір костюма, якість і стійкість косметики. Чоловіча шкіра не така доглянута, як жіноча і часто має недоліки. До того ж чоловіки за своєю природою більше страждають від виділень поту, тому фахівці рекомендую використовувати косметику з упором на стійкість і професійну лінію, такі як Kryolan, MAC, Make Up For Ever, Make up Atelier.

Конкурсний макіяж партнера допомагає досягти ідеального образу і довгоочікуваних хрестів від суддів. Якщо раніше полювали за мамонтами, приносили жертви з бойовим раскрасом, а сьогодні маскуються спеціальним макіяжем під забарвлення лісу, то конкурсний макіяж призначений для більш мирних цілей.

Чоловічий макіяж легше, ніж жіночий і тому на нього йде у партнерів менше часу. За 20 хвилин партнери здатні підготувати себе до турніру і починає всіляко допомагати партнерці у підготовці, використовує час на хорошу розминку. Але, звичайно ж, краще для будь-якого танцюриста мати в запасі пару годин для детального опрацювання образу і ідеальної підготовки.

Чоловічий макіяж, як і жіночий, починається з чистої шкіри, тому варто попередньо гарненько очистити шкіру від вуличного пилу і бруду, яка накопичилася за час поїздки на турнір. Чиста шкіра гарантує рівне укладання косметики, а також тривалу стійкість тони. Якщо у вас суха шкіра фахівці рекомендують наносити перед укладанням косметики шар живильного крему.

Наступним етапом накладаємо праймер – це спеціальна основа під макіяж, яка допомагає робити макіяж стійким і яскравим, при цьому праймери борються з нерівностями і недоліками шкіри. Сьогодні можна знайти безліч варіантів основ під макіяж, рекомендуємо також зупинятися на професійних засобах, серед них Kryolan, Make Up For Ever, Max Faсtor, Make-up Atelier або МАС. & Lt; strong & gt; Різні відтінки основ допомагають впоратися з проблемами шкіри обличчя: основа із зеленим відтінком бореться з червоністю шкіри, коричневий – додає засмагу. У свою чергу крем-пудра легше накладається і робить тон обличчя ідеально рівним.

Як правильно наносити косметику на шкіру? Фахівці наполягають на правильному нанесенні косметики, як основоположного чинника успіху. Для цього необхідно використовувати зволожені спонж і професійні кисті.

Не слід забувати і про коригування особи. Спеціальні коректори тони допоможуть бального танцюристу виглядати яскравіше, ефектніше і свіже, після довгої і виснажливої поїздки. Темні відтінки приховають недоліки, світлі – подовжують, роблять риси тонше.

Фінішна пряма вдалого чоловічого конкурсного макіяжу – засоби для фіксації макіяжу. Серед них особливо виділяють HD Elixir, Make Up For Ever. Деякі візажисти йдуть на ризик, використовуючи в макіяжі тіні, рум’яна, але пам’ятайте, в кожному чоловічому макіяжі слід дотримуватися міри, і тоді він буде виглядати ідеально на паркеті.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *