Category Archives: Корисно знати

Профілактика стресу: тренування та виступи без стресу

Особливо для новачків стрес – головний руйнівний фактор, який стоїть непереборною перешкодою на шляху до досягнення поставленої мети. Саме стрес змушує стискатися серце сильніше і на тренуваннях, і під час виступів , сковує рухи і часто гальмує розвиток, не дає можливості показати свій максимум. Парадокс полягає в тому, що найбільш дієві ліки від стресу ховаються всередині нас. Ми самі є джерелом стресового напруги і самі здатні звести його до нуля. У подоланні ситуацій, які змушують нас сумніватися і руйнують всі плани, часто можуть допомогти близькі та рідні: батьки, брати і сестри, партнери, одноклубці і головне, тренер. Правильна мотивація та підтримка тренера може творити чудеса.

Доведено вченими, що багато хто з нас, навіть не підозрюючи про це, можуть переймати на себе чужий стрес, тим самим, допомагаючи людині звільнитися від негативного впливу останнього і в результаті повністю його придушити. А чинників, які продукують напруженість всередині безліч: фільми жахів, новини, невдачі, сварки і нерозуміння серед оточення. Насправді, щоб впоратися зі стресами і напруженим станом, хтось практикує таблетки, а хтось шаманить, але деякі прості поради допоможуть впоратися без підручних засобів.

Що ж робити? Перш за все, в боротьбі зі стресом необхідний позитивний настрій, впевненість в собі і усунення чинників, які заважають реалізувати себе на всі 100%.

Попереджаючи стрес, необхідно вирішити, хто ви: сильна людина, здатний перевернути гори для досягнення мети або пробитися крізь перешкоди до мети, або слабак, який схильний до будь-яких впливів? Звичайно ж, вибираємо перший варіант. Будьте сильними, відчуйте силу і віру в себе всередині, запам’ятайте, людиною, яка знаходиться в стресовій ситуації, легко керувати.

Побережіть себе від стресових факторів: уникайте поганих новин, обмежуйте спілкування з противниками-колегами, рідше спілкуйтеся з меланхоліки, поруч з ними можна і самому зарядиться хронічної меланхолією. У будь-якій стресовій ситуації дійте розумно, пам’ятайте: все, що не робиться, все на краще, сприймайте такі стреси цінним досвідом, який допомагає вам стати краще, сильніше, рости над собою.

Головне: не заганяйте себе в кут, ставте перед собою посильні цілі, обіцянки і вмійте відмовити, де відчуваєте, що це вам не під силу. На все свій час, не біжіть попереду паровоза і не відставайте. Все в ваших руках, тому дійте, відкиньте страх і вірте в себе, тільки так можна забратися на будь-які гори.

Як доглядати за жіночими туфлями для бальних танців?

Кожен танцюрист знає, що вплив води і прання дуже погано впливають на стан туфлею, тому, в першу чергу, для того, щоб не вдаватися до таких кардинальних методів, необхідно піклується про власні ніжках, зокрема про шкіру ваших ступень. Шкіра ніг вимагає постійного підживлення та догляду, частою чищенні і обробці. В таких цілях використовують різні креми, лосьйони з пом’якшення, зволоженню ніг і ступень, а також тальки та спреї, які борються з виникненням шкідливих бактерій, що поширюють інфекцію і неприємні запахи, н слід забувати, що вони допоможуть запобігти зайвому потовиділенню. У магазинах можна знайти спеціальні ортопедичні устілки, які допомагають не тільки максимально зберегти чистоту взуття, але і роблять туфлі більш комфортними і стійкими.

Як правильно доглядати за устілкою танцювальних туфель? Continue reading

Як стати чемпіоном.

Чемпіонами не народжуються, чемпіонами стають. Майбутнього чемпіона можна впізнати по наполегливій праці, наполегливості і королівському терпінню. До будь-якої зв’язці він підходить творчо і з азартом. Чемпіона відрізняє зухвалість мислення, якщо ви й думати про таке боїтеся, він вже зробив і пішов далі. Continue reading

Як впізнати танцюриста

Існують дві основні істини в танцювальному світі: танцюриста видно здалеку і чемпіонами не народжуються, чемпіонами стають. Про перший поговоримо докладніше.

Справжній танцюрист не мислить і дня без танцю, він живе танцем, засинає і думає про постановках, відпочиває в танці, та, власне, його життя – це танець. Тому дуже легко побачити танцюриста в натовпі, він виділяється манерою одягатися (стильно, елегантно, зі смаком, іноді помітно й гідно, іноді просто в зручному одязі та взутті) Continue reading

Хрускіт у суглобах – що робити?

Досить часто під час розминки танцюристи зіштовхуються з проблемою «хрускоту» в суглобах. Найчастіше такі проблеми можуть виникати в колінах, хребті або щиколотках, також пальцях і кистях.

Що ж є причиною хрускоту в суглобах? Continue reading

Догляд за лакованим взуттям

Лаковані туфлі на паркеті відразу привертають уваги. Не менш помітними є танцювальне взуття з лаковими вставками на п’ятах і шкарпетках, така модель виглядати дуже стильно. На перший погляд здається, що шкіра з лаковим покриттям буде служити довше і проста в догляді. Насправді лакова шкіра більш вразлива, ніж звичайна. Навіть якщо вам лакові туфлі подобаються більше, краще не вибирати таку модель для тренувань, особливо для дітей. Continue reading

Що за звір – формейшн?

Напевно, кожен, хто хоч трохи знайомий з бальними танцями, не раз чув про існування напрямки формейшн і навіть про проведення світових чемпіонатів в даній танцювальної області. Так що ж таке формейшн? Цей виступ команд зі спортивної хореографією і костюмами. Тут завдання ускладнюється рівно на кількість членів команди, при цьому постановка повинна бути абсолютно синхронної, максимально видовищною і динамічною – а це нелегке завдання, як для тренера, так і для танцюристів формейшн. Continue reading

Історія становлення запального танцю бразильських нетрів. Самба

Один з найбільших штатів Бразилії Баїя подарував світові запальний і видовищний танець – самбу. Свою назву штат отримали від Бухти Всіх Святих, яку вперше і побачили мореплавци з Європи. Сам танець під назвою самба утворився в дводольних африканських рухах рабів, завезених в Бразилію з Конго і Анголи, спільно з португальськими та бразильськими мотивами. У той час разом з рабами Бразилію завезли такі танці, як Catarete, Embolada і Batuque, Lundu та інші. Один з танців, а саме Batuque був настільки популярний, що король Іспанії Manuel I випустив закон, що забороняє цей «занепалий» танець, більшою мірою через відверті рухів і близьких торкань. Continue reading

Як стати кращим учнем

Намагатися бути кращим у всьому зовсім не соромно. Деякі вважають, що «намагаються виділитися» на тренуванні тільки вискочки, але насправді так говорять лише ті, у кого духу не вистачає зробити те ж саме, тобто бути краще. Тут не варто плутати з дійсним підлабузництвом. Якщо в житті «синдром відмінника» часто дуже заважає, то в танцях він буде ніяк не зайвим. І в першу чергу, не ставитеся до занять бальними танцями, як до хобі: сьогодні я прийду, завтра не прийду, скажу, що захворів, піду з дівчатами «позависать» – ні, і ще раз ні! Тренування першим ділом, а з друзями та на вихідних встигнете побачиться, н-р, по понеділках, середах і п’ятницях вечір вже зайнятий – танцями. Тільки таке ставлення до занять може привести вас до успішних результатів.
Continue reading

Як фільм «Тримай ритм» змінив погляд молоді на бальний танець

 

Напевно, немає такої людини, яка не бачила фільм «Тримай ритм», для багатьох він став опорою, змусив повірити в себе, вивів танцюристів з вулиць на паркет і, можливо, показав комусь себе з боку.

Головні дійові особи картини красень у будь-якому віці, за сумісництвом професійний актор Голлівуду Continue reading