Author Archives: Витвицький Роман
Профілактика стресу: тренування та виступи без стресу
Особливо для новачків стрес – головний руйнівний фактор, який стоїть непереборною перешкодою на шляху до досягнення поставленої мети. Саме стрес змушує стискатися серце сильніше і на тренуваннях, і під час виступів , сковує рухи і часто гальмує розвиток, не дає можливості показати свій максимум. Парадокс полягає в тому, що найбільш дієві ліки від стресу ховаються всередині нас. Ми самі є джерелом стресового напруги і самі здатні звести його до нуля. У подоланні ситуацій, які змушують нас сумніватися і руйнують всі плани, часто можуть допомогти близькі та рідні: батьки, брати і сестри, партнери, одноклубці і головне, тренер. Правильна мотивація та підтримка тренера може творити чудеса.
Доведено вченими, що багато хто з нас, навіть не підозрюючи про це, можуть переймати на себе чужий стрес, тим самим, допомагаючи людині звільнитися від негативного впливу останнього і в результаті повністю його придушити. А чинників, які продукують напруженість всередині безліч: фільми жахів, новини, невдачі, сварки і нерозуміння серед оточення. Насправді, щоб впоратися зі стресами і напруженим станом, хтось практикує таблетки, а хтось шаманить, але деякі прості поради допоможуть впоратися без підручних засобів.
Що ж робити? Перш за все, в боротьбі зі стресом необхідний позитивний настрій, впевненість в собі і усунення чинників, які заважають реалізувати себе на всі 100%.
Попереджаючи стрес, необхідно вирішити, хто ви: сильна людина, здатний перевернути гори для досягнення мети або пробитися крізь перешкоди до мети, або слабак, який схильний до будь-яких впливів? Звичайно ж, вибираємо перший варіант. Будьте сильними, відчуйте силу і віру в себе всередині, запам’ятайте, людиною, яка знаходиться в стресовій ситуації, легко керувати.
Побережіть себе від стресових факторів: уникайте поганих новин, обмежуйте спілкування з противниками-колегами, рідше спілкуйтеся з меланхоліки, поруч з ними можна і самому зарядиться хронічної меланхолією. У будь-якій стресовій ситуації дійте розумно, пам’ятайте: все, що не робиться, все на краще, сприймайте такі стреси цінним досвідом, який допомагає вам стати краще, сильніше, рости над собою.
Головне: не заганяйте себе в кут, ставте перед собою посильні цілі, обіцянки і вмійте відмовити, де відчуваєте, що це вам не під силу. На все свій час, не біжіть попереду паровоза і не відставайте. Все в ваших руках, тому дійте, відкиньте страх і вірте в себе, тільки так можна забратися на будь-які гори.
УВАГА!!! УВАГА!!! УВАГА!!!
Перший танець молодят від школи танцю “Денс Арт”
Ваш перший весільний танець буде незабутнім!!!
Навіть якщо Ви ніколи в житті не танцювали, оволодіти майстерністю красивих рухів легко і просто!
Індивідуальний танець для кожної пари.
Ви будете виглядати легко та чарівно у цей прекрасний для Вас день.
Все це реально з ШКОЛОЮ ТАНЦЮ “Dance Art”
Всі деталі на сайті DS Dance Art
або за телефонами: 093-642-66-78; 066-655-21-91
Роман Ігорович
ГЛОРІЯ-2015. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!
Вітаємо вихованців нашої школи, призерів відкритого всеукраїнського класифікаційного змагання “Глорія 2015”, Матвіїв Назарія та Горин Надію – тренер Витвицький Роман, з успішним дебютом та зайнятим 3 місцем! Continue reading
Як доглядати за жіночими туфлями для бальних танців?
Кожен танцюрист знає, що вплив води і прання дуже погано впливають на стан туфлею, тому, в першу чергу, для того, щоб не вдаватися до таких кардинальних методів, необхідно піклується про власні ніжках, зокрема про шкіру ваших ступень. Шкіра ніг вимагає постійного підживлення та догляду, частою чищенні і обробці. В таких цілях використовують різні креми, лосьйони з пом’якшення, зволоженню ніг і ступень, а також тальки та спреї, які борються з виникненням шкідливих бактерій, що поширюють інфекцію і неприємні запахи, н слід забувати, що вони допоможуть запобігти зайвому потовиділенню. У магазинах можна знайти спеціальні ортопедичні устілки, які допомагають не тільки максимально зберегти чистоту взуття, але і роблять туфлі більш комфортними і стійкими.
Як правильно доглядати за устілкою танцювальних туфель? Continue reading
Як стати чемпіоном.
Чемпіонами не народжуються, чемпіонами стають. Майбутнього чемпіона можна впізнати по наполегливій праці, наполегливості і королівському терпінню. До будь-якої зв’язці він підходить творчо і з азартом. Чемпіона відрізняє зухвалість мислення, якщо ви й думати про таке боїтеся, він вже зробив і пішов далі. Continue reading
Як впізнати танцюриста
Існують дві основні істини в танцювальному світі: танцюриста видно здалеку і чемпіонами не народжуються, чемпіонами стають. Про перший поговоримо докладніше.
Справжній танцюрист не мислить і дня без танцю, він живе танцем, засинає і думає про постановках, відпочиває в танці, та, власне, його життя – це танець. Тому дуже легко побачити танцюриста в натовпі, він виділяється манерою одягатися (стильно, елегантно, зі смаком, іноді помітно й гідно, іноді просто в зручному одязі та взутті) Continue reading
Хрускіт у суглобах – що робити?
Досить часто під час розминки танцюристи зіштовхуються з проблемою «хрускоту» в суглобах. Найчастіше такі проблеми можуть виникати в колінах, хребті або щиколотках, також пальцях і кистях.
Що ж є причиною хрускоту в суглобах? Continue reading
Догляд за лакованим взуттям
Лаковані туфлі на паркеті відразу привертають уваги. Не менш помітними є танцювальне взуття з лаковими вставками на п’ятах і шкарпетках, така модель виглядати дуже стильно. На перший погляд здається, що шкіра з лаковим покриттям буде служити довше і проста в догляді. Насправді лакова шкіра більш вразлива, ніж звичайна. Навіть якщо вам лакові туфлі подобаються більше, краще не вибирати таку модель для тренувань, особливо для дітей. Continue reading