Атестації

Наші учні регулярно здають іспити з танцювальнго спорту. Оцінювання проводять судді національних та міжнародних категорій.

Змагання

Регулярна участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі спортивного танцю - наш пріоритет та запорука успіху наших учнів.

Майстер класи

Танці відкривають нові можливості!

Друзі, запрошуємо Вас у нашу танцювальну сім’ю. "Денс Арт" це школа танцю для всіх бажаючих бути здоровими, красивими, життєрадісними, граціозними і впевненими в собі, незалежно від віку, статі, танцювального досвіду і навиків.

Історія становлення запального танцю бразильських нетрів. Самба

Один з найбільших штатів Бразилії Баїя подарував світові запальний і видовищний танець - самбу. Свою назву штат отримали від Бухти Всіх Святих, яку вперше і побачили мореплавци з Європи. Сам танець під назвою самба утворився в дводольних африканських рухах рабів, завезених в Бразилію з Конго і Анголи, спільно з португальськими та бразильськими мотивами. У той час разом з рабами Бразилію завезли такі танці, як Catarete, Embolada і Batuque, Lundu та інші. Один з танців, а саме Batuque був настільки популярний, що король Іспанії Manuel I випустив закон, що забороняє цей «занепалий» танець, більшою мірою через відверті рухів і близьких торкань. Танець самба став дуже популярним в світі через бразильських карнавалів, які почали організовувати вже в 20-30-хх. У той час стають популярними танцювальні школи, чисельністю більше 50 чоловік. Танець став настільки популярним, що саме мелодію самби вибрали в якості національної. Як з'явилося сама назва, ніхто точно сказати не може. Існує припущення, що назва «samba» утворилося від бразильського сленгу «Zambo». Так називали дитину-мулата, який був народжений від афроамериканця та місцевої бразилійки. Часто самбу називали «південноамериканським вальсом». Також в Бразилії, Європі та США танець був відомий під бразильським назвою «Maxixe». Самба дала початок до утворення безлічі напрямків: ламбади, Макарів, від Байона (Baion або Bajao) до Marcha, останні можна легко побачити і сьогодні на щорічному карнавалі в Ріо-де-Жанейро. Сьогодні сама самба має безліч напрямків: Самба ну пе (Samba no pé), Самба де гафіейра (Samba de Gafieira), Пагоді (Pagode), Самба Аше (Samba Axé), Самба реггей (Samba Reggae), Самба де роду (Samba de roda), Бальний танець самба (порт. Samba internacional), «міжнародна самба» (порт. o samba internacional або Іnternational Ballroom Samba). У самби активно працює все тіло, особливо стегна, які і утворюють характерний баунс (Bounce). Самба - це розвага, веселощі, флірт, танець показує грайливі відносини між закоханою парою. Характерний ритм самби спочатку носив назву tamborim, chocalho, reco-reco і cabaca. У 1956 році П'єр Лавелл, який у своїй час отримав визнання у всьому світі, адаптує самбу під бальну хореографію, при цьому зберігає оригінальність і самобразільской самби. Сьогодні самба входить до п'ятірки латиноамериканських танців змагань з бальнимтанцам. Характерними особливостями танцю є ритм: «a-slow, slow, a-slow, slow», експресивний характер і часто синкопований ритм. А деякі рухи самби знайшли свою назву від бразильських слів і назв районів. Так бота Фога придбала свою назву від району Ріо-де-Жанейро Botafogo, корту Жака (corta jaca), поворот (volta), швидкий рух (whisk) і схрещування (cruzado) та ін. Неймовірно живий і пекучий танець самба сьогодні завсідник турнірів будь-якого рівня.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *