Атестації

Наші учні регулярно здають іспити з танцювальнго спорту. Оцінювання проводять судді національних та міжнародних категорій.

Змагання

Регулярна участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі спортивного танцю - наш пріоритет та запорука успіху наших учнів.

Майстер класи

Танці відкривають нові можливості!

Друзі, запрошуємо Вас у нашу танцювальну сім’ю. "Денс Арт" це школа танцю для всіх бажаючих бути здоровими, красивими, життєрадісними, граціозними і впевненими в собі, незалежно від віку, статі, танцювального досвіду і навиків.

Як фільм «Тримай ритм» змінив погляд молоді на бальний танець

  Напевно, немає такої людини, яка не бачила фільм «Тримай ритм», для багатьох він став опорою, змусив повірити в себе, вивів танцюристів з вулиць на паркет і, можливо, показав комусь себе з боку. Головні дійові особи картини красень у будь-якому віці, за сумісництвом професійний актор Голлівуду Антоніо Бандерас і хореограф, танцюрист П'єр Дюлейн. Звичайно, перше ми бачили на екрані в головній ролі, а другий зіграв епізодичну роль судді на фінальному конкурсі картини, але не тільки цим обмежується внесок П'єра в цей фільм. «Тримай ритм» став цілком ілюстрацією його життя, в 1994 році П'єр розробив власну методику навчання молодого покоління бальних танців, засновану на взаєморозумінні танцюристів, тим самим допомагаючи змінювати життя неблагополучних дітей на краще. Саме ця ідея стала основою фільму «Тримай ритм». Його творці хотіли показати один з можливих варіантів зміни життя, адже власний шлях у кожного в руках. Навчання акторів, головних героїв бальних танців, постановки зв'язок лягли також на плечі П'єра Дюлейна в парі з Джоанн Янсен, професійним хореографом. Джоанн відома по своїй роботі в картинах «Давайте потанцюємо», «Мексиканець», «Страх і ненависть у Лас-Вегасі» та ін. «Тримай ритм» показав контраст між бальними та вуличними танцями. Існує думка, що перші для підлітків, а другі більш стримані і орієнтовані на свідомий вік і погляд. А ось і ні. Вуличні вихідці з неблагополучних сімей в картині ламають стереотипи про бальні танці, як про заняття для багатіїв. Кожен може стати переможцем турніру і не обов'язково мати краще строкате плаття або бальні туфлі від провідних будинків мод. П'єр Дюлейн змінює ставлення підлітків до бальних танців і один одному. Танці зближують молоде покоління за спільною справою, а бальний парний вид змушує довіряти партнеру і один одному. Молодь стає відкритою, що сприяє зміні їхніх поглядів на життя, відношенню один до одного. Батли, а в бальних танцях турніри та змагання, завжди супроводжували будь-який вид танцю, так і в цій картині не обійшлося без них. У змаганні вуличні та бальні танці перемагають останні своїм елегантним соблазнением і граціозністю. При цьому вчитель танців П'єр Дюлейн залишає місце для вираження індивідуальності кожного з молодих танцюристів, не позбавляючи їх можливості поєднувати власний досвід з новими знаннями. Він свято вірить у хлопців, в їх потенціал і ні на мить не сумнівається в них. Ролі школярів виконали актори: Роб Браун, Яя ДаКоста, Данте Баско, які за наполяганням продюсера самі пережили шлях своїх героїв, у фіналі здивували яскравою незвичайною постановкою, де не другий партнерів, а троє! Як з цієї ситуації вийшли герої на паркеті у фінальному змаганні дивіться у фільмі «Тримай ритм». Приємного перегляду!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *