Атестації

Наші учні регулярно здають іспити з танцювальнго спорту. Оцінювання проводять судді національних та міжнародних категорій.

Змагання

Регулярна участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі спортивного танцю - наш пріоритет та запорука успіху наших учнів.

Майстер класи

Танці відкривають нові можливості!

Друзі, запрошуємо Вас у нашу танцювальну сім’ю. "Денс Арт" це школа танцю для всіх бажаючих бути здоровими, красивими, життєрадісними, граціозними і впевненими в собі, незалежно від віку, статі, танцювального досвіду і навиків.

Профілактика стресу: тренування та виступи без стресу

Особливо для новачків стрес - головний руйнівний фактор, який стоїть непереборною перешкодою на шляху до досягнення поставленої мети. Саме стрес змушує стискатися серце сильніше і на тренуваннях, і під час виступів , сковує рухи і часто гальмує розвиток, не дає можливості показати свій максимум. Парадокс полягає в тому, що найбільш дієві ліки від стресу ховаються всередині нас. Ми самі є джерелом стресового напруги і самі здатні звести його до нуля. У подоланні ситуацій, які змушують нас сумніватися і руйнують всі плани, часто можуть допомогти близькі та рідні: батьки, брати і сестри, партнери, одноклубці і головне, тренер. Правильна мотивація та підтримка тренера може творити чудеса. Доведено вченими, що багато хто з нас, навіть не підозрюючи про це, можуть переймати на себе чужий стрес, тим самим, допомагаючи людині звільнитися від негативного впливу останнього і в результаті повністю його придушити. А чинників, які продукують напруженість всередині безліч: фільми жахів, новини, невдачі, сварки і нерозуміння серед оточення. Насправді, щоб впоратися зі стресами і напруженим станом, хтось практикує таблетки, а хтось шаманить, але деякі прості поради допоможуть впоратися без підручних засобів. Що ж робити? Перш за все, в боротьбі зі стресом необхідний позитивний настрій, впевненість в собі і усунення чинників, які заважають реалізувати себе на всі 100%. Попереджаючи стрес, необхідно вирішити, хто ви: сильна людина, здатний перевернути гори для досягнення мети або пробитися крізь перешкоди до мети, або слабак, який схильний до будь-яких впливів? Звичайно ж, вибираємо перший варіант. Будьте сильними, відчуйте силу і віру в себе всередині, запам'ятайте, людиною, яка знаходиться в стресовій ситуації, легко керувати. Побережіть себе від стресових факторів: уникайте поганих новин, обмежуйте спілкування з противниками-колегами, рідше спілкуйтеся з меланхоліки, поруч з ними можна і самому зарядиться хронічної меланхолією. У будь-якій стресовій ситуації дійте розумно, пам'ятайте: все, що не робиться, все на краще, сприймайте такі стреси цінним досвідом, який допомагає вам стати краще, сильніше, рости над собою. Головне: не заганяйте себе в кут, ставте перед собою посильні цілі, обіцянки і вмійте відмовити, де відчуваєте, що це вам не під силу. На все свій час, не біжіть попереду паровоза і не відставайте. Все в ваших руках, тому дійте, відкиньте страх і вірте в себе, тільки так можна забратися на будь-які гори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *