Атестації

Наші учні регулярно здають іспити з танцювальнго спорту. Оцінювання проводять судді національних та міжнародних категорій.

Змагання

Регулярна участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі спортивного танцю - наш пріоритет та запорука успіху наших учнів.

Майстер класи

Танці відкривають нові можливості!

Друзі, запрошуємо Вас у нашу танцювальну сім’ю. "Денс Арт" це школа танцю для всіх бажаючих бути здоровими, красивими, життєрадісними, граціозними і впевненими в собі, незалежно від віку, статі, танцювального досвіду і навиків.

Постановка корпусу

Частою проблемою бального танцюриста є правильна постановка корпусу, його ідеально стан, який має бути одночасно і розслабленим, тобто спокійним в танці, і готовим до старанній роботі. Зовнішня презентація танцюриста не повинна затискати його з усіх сторін, це неминуче веде до затискачів в плечах і зменшенню швидкості в ногах. Навчіться бути готовим до танцю, при цьому балансувати свій корпус в спокійному тонусі. Як досягти такого результату і як «відчути» корпус? Здається, що робиш все правильно, а тренер постійно ганяє, робить зауваження. Допомагає чергування швидких і повільних рухів. Постарайтеся робити кожне з них усвідомлено, стежити за взаємодією стопи, стегна, корпуса, відчувати роботу спини і протанцовивать годинник кожен день. Зберіть свій прес в короткий стан, центр ваги тримаєте в нижній частині пояса, не забувайте про натренованості ваших м'язів, від цього теж залежить можливості танцюриста в танцювальному спорті, знайдіть правильний баланс, приготуйте себе до руху, ведіть руки від спини, сполучаєте їх з корпусом .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *