Атестації

Наші учні регулярно здають іспити з танцювальнго спорту. Оцінювання проводять судді національних та міжнародних категорій.

Змагання

Регулярна участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі спортивного танцю - наш пріоритет та запорука успіху наших учнів.

Майстер класи

Танці відкривають нові можливості!

Друзі, запрошуємо Вас у нашу танцювальну сім’ю. "Денс Арт" це школа танцю для всіх бажаючих бути здоровими, красивими, життєрадісними, граціозними і впевненими в собі, незалежно від віку, статі, танцювального досвіду і навиків.

Мірко Гоззолі і Едіта Даніуте завершили конкурсную кар’єру

Легендарний і артистичний дует, багаторазові чемпіони, улюбленці і орієнтири багатьох бальних танцюристів, Мірко Гоззолі зі своєю неперевершеною партнеркою Едітою Даніуте закінчили конкурсну танцювальну кар'єру. На жаль, приходить час і легендам залишати паркети. При цьому вони зробили це красиво і, як завжди, з гідною перемогою на Чемпіонаті світу серії WDSF, який відбувся в місті Нанкін (Китай) 1 листопада. Танець переможців став їхнім останнім шедевром, виконаним в рамках конкурсної програми. Цей повільний вальс був воістину прекрасний, згадалася чудова прощальна румба професійного латинського дуету Сергія Суркова і Мелі, здається, це було тільки вчора. «Ми дуже раді, що ця перемога для нас найголовніша, тому що вона - остання», - поділилися чемпіони Мірко і Едіта. П'ять тривалих і продуктивних років пара рука об руку билася за титули, стрімко злетіла на перші місця п'єдесталу і кожного разу дивувала публіку досконалим танцем чемпіонів. Цей дует - зразок величезного прагнення та бажання танцювати в парі. Навіть живучи в різних міста: він в Італії, а вона в Литві, - нескінченні вимотуючі поїздки туди-назад лише незначно зупинили пару, але не зломили, вони таки повернулися на паркет з новими силами, впевнено досягаючи нові вершини. Перед кожним турніром пара віддавала себе щоденним тренуванням на 100%, повноцінно відпочиваючи лише в міжконтинентальних перельотах. До кінця зрозуміти і закохатися в цей прекрасний дует можна, лише побувавши на їх лекціях. Танцюристи розкриваються тут як особистості: Едіта - відкрита, життєрадісна і вільна, Мірко - зосереджений і захоплений своєю справою. Навіть під час розставання, коли Мірко знову вирішив спробувати танцювати зі своєю колишньою партнеркою Алессіо Бетті і встав з нею в пару, через кілька місяців пара розвалилася, а життєстверджуюча і сонячна Едіта прийняла його назад, але як стверджує сама неперевершена танцівниця, на своїх умовах. Напевно, це була доля. У китайському Нанкіні дует тепло віддячив всіх своїх шанувальників і близьких за колосальну підтримку, віру в дует тренерів та колег, суперників та спонсорів. Окрему подяку пара висловила Федерації танцювального спорту Литви, колишнім партнерам, суддям, які виділяли їх, визначали найвищі нагороди і титули. Тепер у пари буде більше часу для своїх учнів і сім'ї. Без сумніву ми побачимо ще цю пару на світових шоу і знакових турнірах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *