Календар змагань
Дата | Назва | Місто | Заявки | Інфо | Категорія | Організатор |
---|---|---|---|---|---|---|
10.09.2016 | Конгрес суддів | Київ | запрошення реєстрація |
– | СГОСТУ | |
25.09.2016 | Відкриття сезону | Кіровоград | запрошення реєстрація |
КЗ | Волошин Ігор | |
01.10.2016 | Чорноморський бал | Одеса | запрошення реєстрація |
КЗ | Герасименко Євгеній, Майстер Леонід | |
02.10.2016 | Відкриття сезону | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Машин Ігор, Гритчак Дмитро | |
09.10.2016 | Перша столиця відкриває сезон | Харків | запрошення реєстрація |
КЗ | Караченцев Володимир | |
09.10.2016 | Золота Осінь, відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Чернігів | запрошення реєстрація |
КЗ | Гордієнко Алла | |
09.10.2016 | Areal Cup | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Владикіна Анна, Владикін Вадим | |
15.10.2016 | Відкритий Чемпіонат Львівської області | Львів | запрошення реєстрація |
КЗ | Сорокіна Євгенія | |
15.10 – 16.10.2016 | Family Cup | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Олех Євгеній | |
15.10.2016 | Golden Autumn Festival | Житомир | запрошення реєстрація |
КЗ | Грибан Михайло, Коноваленко Олександр | |
16.10.2016 | Осінній силует 2016 | Херсон | запрошення реєстрація |
КЗ | Браїлова Ірина | |
22.10.2016 | Золота осінь | Черкаси | запрошення реєстрація |
КЗ | Майстер Леонід, Майстер Оксана | |
23.10.2016 | Star Festival | Київ | запрошення реєстрація |
МЗ | Руденко Віталій | |
29.10 – 30.10.2016 | Autumn Cup | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Єгоров Єгор,Оксененко Андрій | |
30.10.2016 | Кубок мера | Боярка | запрошення реєстрація |
КЗ | Євлашевський Костянтин | |
30.10.2016 | Sport and Dance Cup | Харків | запрошення реєстрація |
КЗ | Салін Сергій | |
05.11 – 06.11.2016 | `Кубок Поділля`. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Хмельницький | запрошення реєстрація |
КЗ | Горобець Юрій, Горобець Вікторія | |
05.11 – 06.11.2016 | Відкритий чемпіонат області. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ. | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Гритчак Дмитро | |
12.11.2016 | Pearl`s Cup | Черкаси | запрошення реєстрація |
КЗ | Добрянський Ігор, Добрянська Євгенія | |
12.11 – 13.11.2016 | Танцювальний марафон. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Тернопіль | запрошення реєстрація |
КЗ | Полигач Ігор, Полигач Ольга | |
12.11.2016 | Ukrainian Star | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Сенченко Юрій | |
13.11.2016 | Super Star 2016 | Кривий Ріг | запрошення реєстрація |
КЗ | Журавльова-Волинець Людмила | |
13.11.2016 | Кубок Броварів | Бровари | запрошення реєстрація |
КЗ | Бездушна Ірина | |
19.11 – 20.11.2016 | Dance Sport Life. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Київ | запрошення реєстрація |
РП | Шиманський Андрій, Мачулка Володимир, Бєлуха Дмитро | |
26.11 – 27.11.2016 | Магія танцю | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Городецький Андрій | |
27.11.2016 | Відкритий чемпіонат Львівської області. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Львів | запрошення реєстрація |
КЗ | Сорокіна Євгенія | |
03.12.2016 | Відкритий чемпіонат Житомирської області. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Житомир | запрошення реєстрація |
КЗ | Костриця Тарас, Гритчак Дмитро | |
03.12.2016 | Snow extravaganza | Вишгород | запрошення реєстрація |
МКЗ | Хілько Анна | |
03.12.2016 | Prestige Open Cup | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Троіцький Дмитро | |
03.12.2016 | Зимовий вальс | Кіровоград | запрошення реєстрація |
КЗ | Вовненко Юрій | |
04.12.2016 | Відкритий кубок із загального та окремого заліку. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Харків | запрошення реєстрація |
КЗ | Караченцев Володимир | |
04.12.2016 | Зустріч друзів. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Суми | запрошення реєстрація |
КЗ | Гараніна Ольга | |
05.12.2016 | Конгрес Профі України | Харків | запрошення реєстрація |
– | Караченцев Володимир | |
10.12.2016 | Відкритий Чемпіонат Черкаської області. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Черкаси | запрошення реєстрація |
КЗ | Неверовський Анатолій | |
10.12.2016 | Бал Чемпіонів | Чернігів | запрошення реєстрація |
КЗ | Гордієнко Алла | |
11.12.2016 | Кришталева зірка | Вишгород | запрошення реєстрація |
МКЗ | Вовна Світлана | |
11.12.2016 | Восходящие звезды | Харків | запрошення реєстрація |
КЗ | Цирліна Олександра | |
11.12.2016 | Multidance | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Овчинніков Олексій | |
17.12 – 18.12.2016 | Київська Русь | Київ | запрошення реєстрація |
РП | Балла Олексій | |
24.12 – 25.12.2016 | Різдвяний бал. Відбіркові на Чемпіонат СГОСТУ | Рівне | запрошення реєстрація |
РП | Гриценюк Роман | |
24.12.2016 | Новорічний бал | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Іванишин Антон | |
21.01 – 22.01.2017 | Чемпіонат СГОСТУ | Київ | запрошення реєстрація |
– | СГОСТУ | |
28.01 – 29.01.2017 | First Capital 2017 | Харків | запрошення реєстрація |
РП | Караченцев Володимир | |
28.01.2017 | Наше майбутнє | Львів | запрошення реєстрація |
МКЗ | Сорокіна Євгенія | |
29.01.2017 | Crystal Cup | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Владикіна Анна, Владикін Вадим | |
04.02 – 05.02.2017 | Кубок Асгарда | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Євлашевський Костянтин | |
04.02.2017 | Зимова Одеса | Одеса | запрошення реєстрація |
КЗ | Герасименко Євгеній | |
04.02.2017 | Зустріч друзів | Черкаси | запрошення реєстрація |
КЗ | Фролова Віра, Фролов Валентин | |
11.02 – 12.02.2017 | Ритм 2017 | Луцьк | запрошення реєстрація |
РП | Застровський Сергій | |
12.02.2017 | Кубок Ренесансу | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Гамарець Сергій | |
18.02 – 19.02.2017 | Дует 2017 | Полтава | запрошення реєстрація |
КЗ | Булейко Руслан, Ноздріна Тетяна | |
18.02 – 19.02.2017 | Premier | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Стадніков Володимир | |
25.02 – 26.02.2017 | Masters of Dance | Черкаси | запрошення реєстрація |
РП | Майстер Леонід | |
04.03 – 05.03.2017 | Глорія 2017 | Івано-Франківськ | запрошення реєстрація |
КЗ | Савчук Віталій | |
04.03.2017 | Кубок Чемпіона | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Гритчак Дмитро | |
05.03.2017 | Kiev Dance Masters | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Сенченко Юрій | |
05.03.2017 | Кубок Фавориту | Кіровоград | запрошення реєстрація |
КЗ | Вовненко Юрій | |
11.03 – 12.03.2017 | Ритми весни | Тернопіль | запрошення реєстрація |
РП | Полигач Ігор | |
11.03 – 12.03.2017 | Kyiv Stars | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Овчинніков Олексій | |
12.03.2017 | Sport and Dance Cup | Харків | запрошення реєстрація |
КЗ | Салін Сергій | |
12.03.2017 | Броварський зорепад | Бровари | запрошення реєстрація |
КЗ | Бездушна Ірина | |
18.03.2017 | Кубок міського голови | Черкаси | запрошення реєстрація |
КЗ | Добрянський Ігор | |
18.03 – 19.03.2017 | Перлини сезону | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Городецький Андрій, Пелих Максим | |
19.03.2017 | Харківська весна | Харків | запрошення реєстрація |
КЗ | Караченцев Володимир | |
19.03.2017 | Start up dance | Чернігів | запрошення реєстрація |
КЗ | Савчук Алла | |
25.03 – 26.03.2017 | Київський вальс 2017 | Київ | запрошення реєстрація |
МЗ | Машин Ігор | |
01.04.2017 | Ювілейний кубок мера | Українка | запрошення реєстрація |
КЗ | Аврашко Марія | |
01.04 – 02.04.2017 | Spring Cup 2017 | Київ | запрошення реєстрація |
МЗ | Оксененко Андрій, Єгоров Єгор | |
02.04.2017 | Rising Stars | Харків | запрошення реєстрація |
КЗ | Цирліна Олександра | |
02.04.2017 | Кубок Олімпа | Кіровоград | запрошення реєстрація |
КЗ | Машина Марина, Мачулка Володимир | |
08.04 – 09.04.2017 | Кубок Полтавщини 2017 | Полтава | запрошення реєстрація |
КЗ | Жиров Олександр, Панасюк Наталя, Дзюбан Оксана | |
08.04.2017 | Кубок мера | Вишгород | запрошення реєстрація |
КЗ | Хілько Анна | |
08.04.2017 | Кубок Абсолюта | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Груша Максим, Пахомова Олена | |
08.04.2017 | Bomond Cup | Долинська | запрошення реєстрація |
КЗ | Ісаєв Сергій | |
09.04.2017 | Air dance cup | Бориспіль | запрошення реєстрація |
КЗ | Усатюк Олександр, Крохмалюк Олексій | |
22.04.2017 | Кубок Орхідеї | Кіровоград | запрошення реєстрація |
КЗ | Волошин Ігор | |
22.04.2017 | Polissya Championship | Житомир | запрошення реєстрація |
КЗ | Грибан Михайло, Коноваленко Олександр | |
29.04.2017 | Весняна феєрія | Черкаси | запрошення реєстрація |
КЗ | Неверовський Анатолій, Неверовська Каріна | |
30.04.2017 | Танцювальный марафон | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Бєлуха Дмитро | |
06.05.2017 | Рондо 2017 | Львів | запрошення реєстрація |
РП | Сорокіна Євгенія | |
13.05.2017 | Кубок Борисполя | Бориспіль | запрошення реєстрація |
КЗ | Маркевич Наталя | |
14.05.2017 | Зірки Олімпу | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Крамар Ольга | |
21.05.2017 | Травневий вальс | Черкаси | запрошення реєстрація |
КЗ | Фролов Валентин, Фролова Віра | |
28.05.2017 | Весняна фантазія | Чернігів | запрошення реєстрація |
КЗ | Гордієнко Алла | |
03.06.2017 | Закриття сезону | Київ | запрошення реєстрація |
КЗ | Машин Ігор | |
04.06.2017 | Перша столиця закриває сезон | Харків | запрошення реєстрація |
КЗ | Караченцев Володимир | |
04.06.2017 | Чемпіонат Рівненської області | Рівне | запрошення реєстрація |
КЗ | Алєксєєва Віталія | |
10.06.2017 | Закриття сезону | Черкаси | запрошення реєстрація |
КЗ | Майстер Леонід | |
17.06 – 18.06.2017 | Black Sea Open Cup | Одеса | запрошення реєстрація |
МЗ | Герасименко Євгеній, Майстер Леонід |
Залишити відповідь