Атестації

Наші учні регулярно здають іспити з танцювальнго спорту. Оцінювання проводять судді національних та міжнародних категорій.

Змагання

Регулярна участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях зі спортивного танцю - наш пріоритет та запорука успіху наших учнів.

Майстер класи

Танці відкривають нові можливості!

Друзі, запрошуємо Вас у нашу танцювальну сім’ю. "Денс Арт" це школа танцю для всіх бажаючих бути здоровими, красивими, життєрадісними, граціозними і впевненими в собі, незалежно від віку, статі, танцювального досвіду і навиків.

Грайливі конкурсні сережки своїми руками

Бальниці будь-якого віку обожнюють прикрашати свій конкурсний образ всілякими прикрасами - це і кольє, браслети, кулони, персні, діадеми, шпильки і просто стрази на волоссі, та інші важливі конкурсні дрібниці. Вдало підібрані аксесуари здатні розкрити і підкреслити образ, звернути на ефектну партнерку увагу і виділити вашу пару в очах суддів. До того ж сережки здатні згладити природні дані партнерки, н-р, подовжити кругле обличчя. Партнерки з овальним обличчям добре виглядатимуть з великими круглими сережками. На паркеті, звичайно ж, не обійтися звичайними гвоздиками або маленькими перлинами, тут кожна деталь важлива для створення цілісного гармонійного образу. На паркеті кожна деталь повинна бути помітною і виразною, інакше її просто не буде помітно. Часто можна зустріти найбільш простий яскравий варіант сережок у Бальниці - використання великих страз Swarovski, які в свою чергу використані на сукню, в якості великих цільних прикрас для вушок. Вони дуже просто виготовляються, в той же час виглядають ефектно і яскраво. Грайливий варіант сережок, які сьогодні можна часто побачити на паркеті - сережки з бахроми. У першу чергу, такі моделі дуже грайливі, реагують на кожен рух спортсменки. До того ж виготовити їх досить просто. Для цього вам буде потрібно: власне бахрома від сукні (або контрастний колір, залежно від концепції образу), нитки в тон, спеціальна фурнітура (гвоздики, основа і кріплення, які можна знайти в будь-якому магазині фурнітури і намистин), клей, ножиці, а також інструменти для рукоділля (кусачки, плоскогубці). За маєтком всього необхідного починає рукоділля. Визначаємо необхідну довжину для майбутніх сережок. У цій справі необхідно враховувати, що часто при дуже довгою бахромі, вона псує макіяж і особливо любить залишатися на губах, заважаючи красивому образу в танці. Так що, визначаючи довжину майбутніх сережок, врахуйте, що вам в них танцювати на конкурсі, а не ходити прогулянковим кроком по вулиці, а швидкість своїх зв'язок ви пам'ятаєте. Обрізаємо необхідну довжину бахроми і надійно закріплюємо в центрі нитками. Підрізаємо кінці нитки для кріплення. Наступним етапом готуємо основну фурнітуру (шапочку, тримач) до застосування, вставляємо гвоздики в основу. Бахрому і фурнітуру приклеюємо між собою. У нас уже вийшла основа сережок. Верхнім елементом можна насадити на гвоздик всілякі кулі і декоративні елементи (бусинкі, стрази, троянди, бісер і т.п.). Після чого кінець гвоздика закручуємо плоскогубцями в петлю і прибираємо зайві частини в декоративний куля. До утворилася петельці кріпимо вушка застібки, вирівнюємо ножицями бахрому по довжині і сережки готові. Тепер до кожного свого образу можна виготовити своїми руками індивідуальні сережки.    

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *