Архів категорії: Корисно знати

Профілактика стресу: тренування та виступи без стресу

Особливо для новачків стрес – головний руйнівний фактор, який стоїть непереборною перешкодою на шляху до досягнення поставленої мети. Саме стрес змушує стискатися серце сильніше і на тренуваннях, і під час виступів , сковує рухи і часто гальмує розвиток, не дає можливості показати свій максимум. Парадокс полягає в тому, що найбільш дієві ліки від стресу ховаються всередині нас. Ми самі є джерелом стресового напруги і самі здатні звести його до нуля. У подоланні ситуацій, які змушують нас сумніватися і руйнують всі плани, часто можуть допомогти близькі та рідні: батьки, брати і сестри, партнери, одноклубці і головне, тренер. Правильна мотивація та підтримка тренера може творити чудеса.

Доведено вченими, що багато хто з нас, навіть не підозрюючи про це, можуть переймати на себе чужий стрес, тим самим, допомагаючи людині звільнитися від негативного впливу останнього і в результаті повністю його придушити. А чинників, які продукують напруженість всередині безліч: фільми жахів, новини, невдачі, сварки і нерозуміння серед оточення. Насправді, щоб впоратися зі стресами і напруженим станом, хтось практикує таблетки, а хтось шаманить, але деякі прості поради допоможуть впоратися без підручних засобів.

Що ж робити? Перш за все, в боротьбі зі стресом необхідний позитивний настрій, впевненість в собі і усунення чинників, які заважають реалізувати себе на всі 100%.

Попереджаючи стрес, необхідно вирішити, хто ви: сильна людина, здатний перевернути гори для досягнення мети або пробитися крізь перешкоди до мети, або слабак, який схильний до будь-яких впливів? Звичайно ж, вибираємо перший варіант. Будьте сильними, відчуйте силу і віру в себе всередині, запам’ятайте, людиною, яка знаходиться в стресовій ситуації, легко керувати.

Побережіть себе від стресових факторів: уникайте поганих новин, обмежуйте спілкування з противниками-колегами, рідше спілкуйтеся з меланхоліки, поруч з ними можна і самому зарядиться хронічної меланхолією. У будь-якій стресовій ситуації дійте розумно, пам’ятайте: все, що не робиться, все на краще, сприймайте такі стреси цінним досвідом, який допомагає вам стати краще, сильніше, рости над собою.

Головне: не заганяйте себе в кут, ставте перед собою посильні цілі, обіцянки і вмійте відмовити, де відчуваєте, що це вам не під силу. На все свій час, не біжіть попереду паровоза і не відставайте. Все в ваших руках, тому дійте, відкиньте страх і вірте в себе, тільки так можна забратися на будь-які гори.

Як доглядати за жіночими туфлями для бальних танців?

Кожен танцюрист знає, що вплив води і прання дуже погано впливають на стан туфлею, тому, в першу чергу, для того, щоб не вдаватися до таких кардинальних методів, необхідно піклується про власні ніжках, зокрема про шкіру ваших ступень. Шкіра ніг вимагає постійного підживлення та догляду, частою чищенні і обробці. В таких цілях використовують різні креми, лосьйони з пом’якшення, зволоженню ніг і ступень, а також тальки та спреї, які борються з виникненням шкідливих бактерій, що поширюють інфекцію і неприємні запахи, н слід забувати, що вони допоможуть запобігти зайвому потовиділенню. У магазинах можна знайти спеціальні ортопедичні устілки, які допомагають не тільки максимально зберегти чистоту взуття, але і роблять туфлі більш комфортними і стійкими.

Як правильно доглядати за устілкою танцювальних туфель? Продовження

Як стати чемпіоном.

Чемпіонами не народжуються, чемпіонами стають. Майбутнього чемпіона можна впізнати по наполегливій праці, наполегливості і королівському терпінню. До будь-якої зв’язці він підходить творчо і з азартом. Чемпіона відрізняє зухвалість мислення, якщо ви й думати про таке боїтеся, він вже зробив і пішов далі. Продовження

Як впізнати танцюриста

Існують дві основні істини в танцювальному світі: танцюриста видно здалеку і чемпіонами не народжуються, чемпіонами стають. Про перший поговоримо докладніше.

Справжній танцюрист не мислить і дня без танцю, він живе танцем, засинає і думає про постановках, відпочиває в танці, та, власне, його життя – це танець. Тому дуже легко побачити танцюриста в натовпі, він виділяється манерою одягатися (стильно, елегантно, зі смаком, іноді помітно й гідно, іноді просто в зручному одязі та взутті) Продовження

Хрускіт у суглобах – що робити?

Досить часто під час розминки танцюристи зіштовхуються з проблемою «хрускоту» в суглобах. Найчастіше такі проблеми можуть виникати в колінах, хребті або щиколотках, також пальцях і кистях.

Що ж є причиною хрускоту в суглобах? Продовження

Догляд за лакованим взуттям

Лаковані туфлі на паркеті відразу привертають уваги. Не менш помітними є танцювальне взуття з лаковими вставками на п’ятах і шкарпетках, така модель виглядати дуже стильно. На перший погляд здається, що шкіра з лаковим покриттям буде служити довше і проста в догляді. Насправді лакова шкіра більш вразлива, ніж звичайна. Навіть якщо вам лакові туфлі подобаються більше, краще не вибирати таку модель для тренувань, особливо для дітей. Продовження

Що за звір – формейшн?

Напевно, кожен, хто хоч трохи знайомий з бальними танцями, не раз чув про існування напрямки формейшн і навіть про проведення світових чемпіонатів в даній танцювальної області. Так що ж таке формейшн? Цей виступ команд зі спортивної хореографією і костюмами. Тут завдання ускладнюється рівно на кількість членів команди, при цьому постановка повинна бути абсолютно синхронної, максимально видовищною і динамічною – а це нелегке завдання, як для тренера, так і для танцюристів формейшн. Продовження

Історія становлення запального танцю бразильських нетрів. Самба

Один з найбільших штатів Бразилії Баїя подарував світові запальний і видовищний танець – самбу. Свою назву штат отримали від Бухти Всіх Святих, яку вперше і побачили мореплавци з Європи. Сам танець під назвою самба утворився в дводольних африканських рухах рабів, завезених в Бразилію з Конго і Анголи, спільно з португальськими та бразильськими мотивами. У той час разом з рабами Бразилію завезли такі танці, як Catarete, Embolada і Batuque, Lundu та інші. Один з танців, а саме Batuque був настільки популярний, що король Іспанії Manuel I випустив закон, що забороняє цей «занепалий» танець, більшою мірою через відверті рухів і близьких торкань. Продовження

Як стати кращим учнем

Намагатися бути кращим у всьому зовсім не соромно. Деякі вважають, що «намагаються виділитися» на тренуванні тільки вискочки, але насправді так говорять лише ті, у кого духу не вистачає зробити те ж саме, тобто бути краще. Тут не варто плутати з дійсним підлабузництвом. Якщо в житті «синдром відмінника» часто дуже заважає, то в танцях він буде ніяк не зайвим. І в першу чергу, не ставитеся до занять бальними танцями, як до хобі: сьогодні я прийду, завтра не прийду, скажу, що захворів, піду з дівчатами «позависать» – ні, і ще раз ні! Тренування першим ділом, а з друзями та на вихідних встигнете побачиться, н-р, по понеділках, середах і п’ятницях вечір вже зайнятий – танцями. Тільки таке ставлення до занять може привести вас до успішних результатів.
Продовження

banderos[1]

Як фільм «Тримай ритм» змінив погляд молоді на бальний танець

 

Напевно, немає такої людини, яка не бачила фільм «Тримай ритм», для багатьох він став опорою, змусив повірити в себе, вивів танцюристів з вулиць на паркет і, можливо, показав комусь себе з боку.

Головні дійові особи картини красень у будь-якому віці, за сумісництвом професійний актор Голлівуду Продовження